Przemyślenia

Aplikacje na telefon

Nie jest już żadną tajemnicą, że dla większości ludzi zwyczajny telefon jest już po prostu nudny. Teraz komórka nie służy tylko do kontaktowania się, ale jest także narzędziem, które ma w codziennym życiu pomagać, ułatwiać je i zastąpić wiele innych przedmiotów. Mało kto przecież nosi teraz przy sobie zwykły notatnik z adresami czy choćby kalendarz. Ma to wszystko przecież w jednym miejscu, czyli w swoim telefonie. Aby przemienić swój telefon w prawdziwe centrum rozrywki potrzebne są do niego różnorodne aplikacje na telefony.


Aplikacje takie często są oferowane przez operatorów telefonii komórkowej do ściągnięcia za darmo z ich oficjalnych stron internetowych. Cała masa dzwonków różnego rodzaju. Niektóre śmieszne, zaskakujące, inne kontrowersyjne. Albo fragmenty ulubionych piosenek. Każdy może wybrać sobie coś, co mu się spodoba. A gdy szybko się nudzi, może zmieniać do woli. Za pomocą różnorodnych tapet, motywów, wygaszaczy ekranu może dopasować wyświetlacz telefonu do swoich upodobań i indywidualnego gustu. Barwne motylki, widoczki ze wszystkich stron świata, zwierzęta, kwiaty, znane piosenkarki. Wymieniać można byłoby bez końca. Kolejne aplikacje na telefony to oczywiście gry. Żeby zbudować zamek i przejść kilkanaście plansz nie potrzebny już jest komputer i mnóstwo wolnego czasu. Teraz z powodzeniem w ciekawe gry można grać w swoim własnym telefonie. Partia pokera w poczekalni u dentysty czy układanie puzli w autobusie nie stanowi żadnego problemu. A ta dostępność w każdej chwili z pewnością podnosi atrakcyjność gier na telefon. Popularną aplikacją na telefon są także programy do obsługi poczty email czy chat w telefonie.

Niemal każdy z nas musi przecież czasem gdzieś na coś czekać i nie ma pojęcia, co zrobić z tym czasem. Aplikacje na telefony można podzielić wstępnie na biznesowe, służące rozrywce, dla podróżnych itp. Oczywiście przed zainstalowaniem wybranej aplikacji zawsze trzeba sprawdzić czy nasz telefon ją obsługuje i czy u nas będzie po prostu działać.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 8.1/10 (15 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)
Aplikacje na telefon, 8.1 out of 10 based on 15 ratings