Jeśli masz odrobinę samozaparcia i smykałkę stratega, zorganizowanie ślubu i przyjęcia weselnego będzie przysłowiową „bułką z masłem”. W końcu „dla chcącego nic trudnego”! Najlepiej, na początku zrobić sobie listę obowiązków i zadań, jakie są przed nami. Mając sprecyzowany plan, wystarczy, że będziemy postępować według jego zaleceń, a osiągniemy sukces. Pierwsza pozycja na liście to ustalenie terminu ślubu wraz z księdzem z naszej parafii. Podjęcie tej decyzji pozwala ruszyć z pracami organizacyjnymi do przodu i przybliżać się do finału. Gdy data ślubu jest wybrana, pora na lokal weselny. Dobieramy go według swoich wymagań i oczekiwań.

impreza ślubna

Na poszukiwania domu weselnego warto wybrać się z gotową listą gości, aby mieć ogólny pogląd na wielkość sali. Oprócz wielkości ważny jest też wystrój i wykończenie lokalu weselnego. Musi być estetycznie urządzony, z klasą, posiadać przestronną salę itd. Od strony gastronomicznej musi nam pasować i odpowiadać. Dania wydawane przez kuchnię powinny smakować naszym gościom, być także świeże i przepyszne. Dla każdej panny młodej najważniejszą kwestią jest wybranie idealnej, wymarzonej i wyśnionej sukni ślubnej. Spełniają się wtedy marzenia dziewczynek, które od małego wyobrażały sobie siebie w białych sukniach niczym księżniczki. Dlatego ta decyzja jest jedną z trudniejszych w czasie organizowania „tego” dnia. Ponadto na głowie przyszłej panny młodej jest ubranie przyszłego męża, wybranie koloru, który będzie dominował w wystroju naszego przyjęcia, zakup sukien druhen itd.

WAŻNA ROLA FOTOGRAFA

Fotograf na naszym ślubie i weselu jest niczym magik. Wybiera najlepsze momenty i zatrzymuje je na fotografii. Potrzebujemy odpowiedzialnej osoby, która sprawdzi się w tej roli idealnie. Takowej możemy szukać w Internecie, a dokładniej w wyszukiwarce Google. Przejrzenie Internetu w celu znalezienia wiadomości z dziedziny fotografii ślubnej, zajęło by nam chyba z miesiąc, z pomocą przybywa wyszukiwarka Google. Kilka prostych kliknięć, między innymi wprowadzenie słowa-kluczy „fotograf ślubny” i jesteśmy już na właściwej drodze do sukcesu. Otrzymamy wiele wyników, ale są to same sprecyzowane i rzetelne wiadomości, na których możemy bazować. Radziłabym, najpierw zapoznać się z teoretyczną wiedzą, poznać tajniki fotografii ślubnej, aby potem podejmować decyzje, mając już pojęcie w temacie. Spośród sylwetek fotografów, wybieramy ścisłą trojkę faworytów, z których wybieramy naszego fotografa na nasz ślub i przyjęcie. Poniżej fotografia wykonana przez parę fotografów nasdwoje.com.pl

Fotografia Ślubna - Kielce