Artykuły

Biuro tłumaczeń dla firm

Biuro tłumaczeń Albicja odznacza się profesjonalnym podejściem do klienta oraz troską o zachowanie perfekcyjności przekładanych treści. Firma posiada szeroki wachlarz usług, przede wszystkim dlatego, że wykonuje tłumaczenia z wielu dziedzin, zarówno humanistycznych, jak i ścisłych, tłumacząc nie tylko książki, ale i dokumenty.

Ze względu na konieczność regularnego wspierania wielu branż technologicznych, biuro Albicja położyło większy nacisk na sporządzanie tłumaczeń specjalistycznych, w tym technicznych i przysięgłych, które wymagają od tłumaczy nie tylko doskonałej znajomości języka rodzimego i obcego, ale także płynnego posługiwania się językiem branżowym, charakterystycznym np. dla lekarzy, prawników, techników czy informatyków.

Posiadając rozległe kompetencje Albicja jest dzisiaj jedną z najchętniej wybieranych firm tłumaczeniowych i zajmuje się wykonywaniem przekładów z dziedzin technologicznych, branż IT, medycznych, prawnych, farmaceutycznych czy biologicznych. Na stronie internetowej firmy Albicja można dowiedzieć się więcej na temat rozbudowanej oferty firmy, przeczytać artykuły na temat tłumaczeń oraz trudności z różnymi rodzajami przekładów, a także skontaktować się z tłumaczami za pośrednictwem specjalnego, internetowego formularza.

Ze względu na to, że każde zlecenie jest traktowane w sposób jednostkowy, nie ma możliwości, aby którekolwiek z nich wykonane było w sposób niepoprawny czy niedokładny. Najwyższa jakość usług oraz precyzja działania to dwa najważniejsze wyznaczniki działalności całej firmy. Albicja dokonuje tłumaczeń technicznych instrukcji obsługi, przepisów BHP, opisów maszyn rolniczych i przemysłowych, dokumentacji patentowej, dokumentacji i specyfikacji technicznych oraz opisów produktów w dowolnych kombinacjach językowych i w najróżniejszych formach. Na specjalne zamówienie możliwe jest także wykonanie tłumaczeń przysięgłych oraz specjalistycznych przy skróconym czasie oczekiwania, co może okazać się niezbędne, kiedy tłumaczenie musi być sporządzone niemal od ręki.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)