Firmy wynajmujące fontanny czekoladowe, cieszą się w dzisiejszych czasach bardzo dużą popularnością, nic jednak dziwnego, każdy chce aby jego przyjęcie zapadło w pamięć gościom, na jak najdłuższy okres czasu. Najczęściej firmy oferujące wynajem fontanny, posiadają duży wybór takowych, zaczynając od różnych rozmiarów, po przeróżne kształty, wszystko to zależy od naszych preferencji jaką fontannę wybierzemy na własne przyjęcie.

Cena takowego wynajmu zawiera w sobie najczęściej transport, obsługę takowej fontanny, kilka rodzajów czekolady, pucharki, sztuce, talerzyki, owoce (które zamoczone w czekoladzie wprost zniewalają z nóg) oraz podświetlany podest, który sprawia, że cała fontanna, jest dosłownie magiczna. Jednak możemy również spotkać się z firmami, które każą sobie uiszczać dodatkowe opłaty za takowy podest, nie dajmy się więc oszukać! Za dodatkową opłatą także, możemy liczyć, iż fachowcy udekorują stół oraz zaopatrzą nas w dodatkowe czekolady na wypadek jakby miały się skończyć przed zakończeniem imprezy.

Bardzo dużo ludzi, korzysta z takich usług, fontanny czekoladowe sprawdzają się nie tylko na wystawnych, dużych przyjęciach, możemy je zamówić, także na przyjęcia urodzinowe, imieninowe oraz komunie, wieczory panieńskie oraz wieczory kawalerskie.