search
top

Jak wybrać najlepsza opcję muzyczną na wesele?

Planując właśnie swój wymarzony ślub, na pewno staniesz przed trudną decyzją, jaka jest wybór odpowiedniej muzyki. Jest to kluczowa część każdego wesela i wiadomo, że bez muzyki zabawa nie może się udać, a gości weselni wyjdą niezadowoleni. Musimy przemyśleć w jakim stylu rozbrzmiewać będą utwory, czy wolimy więcej piosenek szybkich czy może wolnych? Wesele ma motyw przewodni? Pomyślmy, więc o muzyce która świetnie się z nim zgra. Wykorzystujmy lokalizację naszego wesela, jeśli jesteśmy w górach – może warto wprowadzić elementy góralskiej, skocznej muzyki.

Wybór DJ, może okazać się strzałem w dziesiątkę (np. poszukując go na Modnewesele.com), gdy interesuje nas żywa i modna impreza, na której będą towarzyszyć nam obecne jak i starsze radiowe hity. DJ, zazwyczaj spełnia wtedy funkcję wodzireja i zaprasza ludzi do tańca i zabawy. Pamiętajmy, by przy wynajmowaniu tego rodzaju usługi, dogadać się tak, by muzyka spełniała wasze oczekiwania.

Można nawet pokusić się o przygotowanie swojej ulubionej listy piosenek, które wplatane będą w występ podczas wesela. Przygotujmy też uważnie, piosenkę która ma uświetniać nasz pierwszy taniec. Gdy brakuje nam pomysłów, możemy poprosić naszego DJ’a o poradę i dobór odpowiedniego dla nas utworu.

Decydując się na zespół na żywo, możemy liczyć się z troszkę większym kosztem zatrudnienia kilku muzyków. Pamiętajmy, że potrzebują też więcej miejsca. Nie będą w stanie grać bez przerwy, pomyśleć więc trzeba o muzyce zastępczej, gdy muzycy chwilę odpoczywają. Zyskujemy za to, piękny obraz i widowisko, jakim jest koncert na żywo.

Orkiestra nawiązuje kontakt z gośćmi, namawiając ich do wspólnej zabawy. Warto jest, wynająć wodzireja, który pomagać będzie w organizacji czasu dla wszystkich obecnych. Należy zwracać uwagę na oferty zespołów i w jakim stylu wykonują swoją muzykę.

Wszystko zależy od naszej wizji wesela, przedstawiliśmy dwie opcje, które zapewnić mogą niezapomniane wrażenia i świetną zabawę. Wszystkie te opcje mogą być oczywiście modyfikowane tak, by jak najlepiej wpasować się w wasz wielki dzień.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)
top