Każda z kobiet ma coś pięknego i charakterystycznego w swojej twarzy. Czy to kości policzkowe, usta czy duże, wyraziste oczy. Warto nauczyć się eksponować te miejsca, które przyciągną największą uwagę i wywołają zachwyt. Chcemy wyglądać inaczej niż zwykle? A może czegoś nie lubimy, nie podoba nam się i chcielibyśmy ukryć to przed całym światem? Nasz kurs makijażu z pewnością rozwiąże wszystkie te problemy.

makijażWbrew pozorom nauka makijażu nie jest taką łatwą sztuką jednak pod okiem prawdziwych profesjonalistów szybko wyczarujemy odpowiedni i pasujący wygląd. Zaczynamy od podstawowych kosmetyków i naturalnego wyglądu. Czasami dodanie cerze troszkę świeżości i promienności sprawia, że osoba wygląda na szczęśliwą i zadowoloną z życia.

Na rynku jest obecnie natłok wszelkich kosmetyków do makijażu. Szminki do ust w delikatnych lub mocnych odcieniach, matowe, kremowe czy błyszczące. To samo z cieniami do powiek, tuszami do rzęs, podkładami, różami, bronzerami. Można w tym wszystkim zaginąć. Wszystko wytłumaczymy, pokażemy. Dobierzemy kolory i faktury, które są odpowiednie do koloru twoich oczu, twojego wieku czy typu urody. Nauczymy cię na co warto patrzeć przy doborze odpowiednich kosmetyków.

Kurs dostępny jest pod adresem: purediamond.pl/kurs-makijazu/.

Wbrew pozorom na kurs nie muszą przychodzić kompletni laicy. Osoby, które troszkę już znają się na makijażu, a jednak chcą podnieść jeszcze swoje kompetencje lub zdobyć certyfikat ukończenia kursu są również niezwykle miło widziane. Z pewnością nauczą się czegoś ciekawego. Może usłyszą o jakimś kosmetycznym tricku, którego jeszcze nie znają i wypróbują go na sobie.

Czekamy też na wasze wszelkie podpowiedzi i pytania. Może chcielibyście nauczyć się czegoś szczególnego? Macie w najbliższym czasie okazję na którą chcecie same wykonać sobie makijaż, zaskoczyć najbliższą rodzinę czy znajomych? Może będzie to uroczysta kolacja przy świecach gdzie pokażecie swój kompletnie odmieniony wygląd? Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i z pewnością podpowiemy i nauczymy was jak wykonać makijaż, który będzie pasował na tę konkretną okazję

Będziemy uczyć się zarówno makijażu dziennego jak i wieczorowego. Dla osób z okularami czy bez, powieką, której kącik opada czy ma pełną twarz i za pomocą konturowania chciałaby ją troszkę wyszczuplić. To jest naprawdę możliwe. Wystarczy trochę cierpliwości. Z pewnością nasz kurs przyniesie wam wiele radości. Makijaż to przede wszystkim świetna zabawa.