Jeśli jesteś ofiarą pożaru domu lub biura, możesz zmagać się z problemem odoru dymu. W wyniku pożarów wiele okolicznych biznesów skończyło z problemem ciężkiego do wyeliminowania zapachu dymu.

Właściciele biznesów używali różnych produktów w celu wyeliminowania zapachu dymu, który “wsiąknął” w ich posesje, a nawet wyposażenie. Niestety, jak to bywa, większość produktów dostępnych obecnie na rynku jak spraye i osłony, wykazały się nieefektywnością w usuwaniu odorów.

Aby pokazać jak bardzo inwazyjny był to problem, dotknął on także licznych sklepów z odzieżą. Odór nie skończył na wejściu w dywany, urządzenia i inne rzeczy powiązane z biznesem, ale także w ubrania, które były wystawione na sprzedaż.

Oczywiście można zadać sobie pytanie: dlaczego nie wyprać tych ubrań i innych rzeczy dotkniętych dymem? Odpowiedź jest prosta: jeśli umyjesz dany produkt, nie może być on sprzedany jako nowy.

Rozwiązaniem, które jest wykorzystywane przez rosnącą liczbę sprzedawców i innych właścicieli biznesów dotkniętych pożarami jest generator Ozonu firmy Jenesco. Ci właściciele biznesu, operatorzy i menadżerzy, stwierdzają, że jest to najbardziej efektywny produkt, aby pozbyć się odoru dymu raz na zawsze.

Generator Ozonu firmy Jenesco jest też ekstremalnie łatwy w użyciu. Wszystko co musisz zrobić to ustawić go w pomieszczeniu, podłączyć i zostawić, aby pracował. Upewnij się, że pokój nie będzie używany przez ludzi lub zwierzęta. W ciągu kilku godzin, odór dymu zostanie całkowicie wyeliminowany. Używanie tej maszyny w pustym pomieszczeniu zapewnia bezpieczeństwo, gdyż wdychanie dużej ilości Ozonu może mieć negatywny skutek na zdrowie niektórych osób.

Cena za usunięcie zapachu dymu przez specjalne firmy wynosi 3 dolary za stopę kwadratową, więc aby wyeliminować odór z małego sklepu trzeba wydać około 3000 dolarów. Opłata ta pokrywa filtrowanie powietrza, odkurzanie ścian i mebli odkurzaczem typu HEPA i użycie generatora Ozonu.

Generator Ozonu kupimy od firmy Korona Ozon, dla większej ilości informacji odwiedź www.koronaozon.pl