Przemyślenia

Leasing pojazdów w firmie

Współcześnie prowadzenie firmy jest naprawdę bardzo trudnym i ciężkim zadaniem. Nie jest łatwo walczyć o klienta, szczególnie gdy dopiero wchodzi się na rynek i ma się bardzo dużą konkurencję. Mocna konkurencja może mocno zaniżać ceny, które dla nas nie będą osiągalne w początkowej fazie istnienia. W związku z tym wiele firm, aby mocno wejść na rynek świadczy swoje usługi lub sprzedaje produkty poniżej poziomu swojego zysku. Do tego wiadomo, że firma, aby się rozwijała musi w siebie inwestować. Zazwyczaj ważne są w tym wszystkim pojazdy i teraz często zamiast brać kredyt na taki zakup firmy wybierają leasing samochodowy. Dlaczego jest on bardziej opłacalny?

Po pierwsze bowiem wymagane jest o wiele mniej formalności. Leasing samochodowy to zazwyczaj jedynie konieczność przedstawienia wpisu do KRS lub innego zaświadczenia o prowadzeniu własnej firmy. Oprocentowanie także jest o wiele niższe niż w przypadku kredytu, a do tego wpłata minimalna, wymagana na początku nie jest bardzo duża. Leasing samochodowy łatwiej jest uzyskać niż kredyt. Ważne jest także to, że leasing samochodowy jest tańszy także z powodu niższe ceny pojazdów. Biorąc tradycyjny kredyt auto trzeba kupić w salonie. Firmy leasingowe mają dobre umowy z salonami na stałe odbiory pojazdów i z tego względu korzystają z ogromnych rabatów. W efekcie cena samochodu w takiej firmie jest o wiele niższa niż w salonie.

Leasing samochodowy polega tak naprawdę na usłudze wynajmu. Przez cały czas trwania takiego leasingu to firma udostępniająca nam pojazd będzie jego właścicielem. My z tego tytułu płacimy comiesięczną ratę. Po spłaceniu auta może ono stać się już naszą własnością lub możemy leasingować kolejny, znów nowy pojazd. To wygodne rozwiązanie sprawia, że zawsze możemy korzystać z nowej i bardzo nowoczesnej floty pojazdów. Wynajmować można nie tylko samochody, ale także i bardziej specjalistyczne pojazdy. To najlepsza możliwość dla każdej nowej jak i już od dawna działającej firmy. Nie zastanawiaj się więc dłużej i zamiast kredytu wybierz leasing samochodowy.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)