Kilka ostatnich lat to okres, gdy rynek nieruchomości w naszym kraju krok po kroku się odbudowywał i widać doskonale, że obecnie realizuje się bardzo wiele nowych nieruchomości na terenie wielu miejscowości w całym kraju. Najwięcej z nich realizowanych jest oczywiście w ramach największych miast w Polsce, gdzie również ten rynek zbytu dla mieszkań jest świetnie rozwinięty i nie będzie brakowało klientów, którzy będą chcieli mieszkanie kupować. Dla deweloperów nieustannie tym wiodącym rynkiem jest Warszawa, gdzie praktycznie we wszystkich dzielnicach trwają obecnie prace nad nowymi nieruchomościami. To znak, że nie brakuje również klientów, którzy chcą nowe mieszkania kupować. Skoro trwa budowa to musi być również zadowalający rynek zbytu. Można zauważyć, że jeśli chodzi o stolicę największym zainteresowaniem cieszyć się będą nieruchomości, które realizowane są w okolicy węzłów drogowych i komunikacji miejskiej. Dzięki nim łatwo będzie można dotrzeć do różnych miejsc na terenie miasta a to sprawia, że nieruchomości takie są najbardziej atrakcyjne dla kupujących.

 

Doskonały wybór mieszkań – Bemowo

Takim szczególnym zainteresowaniem cieszy się obecnie Bemowo, gdzie realizuje się bardzo wiele nieruchomości. Tereny znajdujące się blisko wyjazdu na trasę S8 stały się atrakcyjne dla inwestorów nie tylko ze względu na położenie szybkiej drogi w pobliżu, ale również ze względu na ziszczenie się planów budowy II linii metra. Jej końcowy fragment będzie znajdował się na terenie Bemowa i dlatego powstające tam nieruchomości są idealnym wyborem dla osób, którym zależy na szybkiej komunikacji z centrum miasta.

 

Inwestycja Dan Investments Polska

Doświadczony deweloper postawił obecnie właśnie na Bemowo i tam realizuje swoje inwestycje. Wśród tych pojawiających się propozycji znajdziecie między innymi nową inwestycję Lazurowa 168. To nowa nieruchomość, która powstaje w odległości około 300 metrów od nowej stacji metra. Budynek Lazurowa168 będzie sobie liczył 7 kondygnacji, na których będą mieszkania 1,2 oraz 3- pokojowe w metrażu od 31 do 68 metrów. Dzięki temu oferta będzie zróżnicowana podobnie jak układ mieszkań i pomieszczeń, jakie tam się będą znajdować. Propozycje, które zostają przygotowywane w ten nieruchomości to różne mieszkania i dlatego jeśli ktoś się na nie zdecyduje może być pewien, że wybierze dla siebie jakieś odpowiednie mieszkanie. Deweloper wybierając ten teren zdawał sobie sprawę z doskonałej lokalizacji i dlatego chciał również przygotować taką nieruchomość, która będzie również od strony wykonania, realizacji na odpowiednio wysokim poziomie.

 

Lazurowa 168 – komfort dla mieszkańców

W budynku na Lazurowej 168 znajdzie się również podziemny parking, budynek zostanie wyposażony w nowoczesny sposób, przygotowany z zachowaniem najwyższych standardów. Balkony przy mieszkaniach zostaną oszklone, teren otoczony i zabezpieczony, dlatego mieszkańcy będą mogli czuć się tam bezpiecznie. Zachęcamy więc do zapoznania się z propozycją tej inwestycji i mieszkaniami jakie tam się znajdą.