Marketing jest obecnie wszędzie. No cóż, czasem pomaga sprzedać naprawdę zły produkt, tylko dzięki dobrej reklamie. Podobnie ma się marketing w Internecie. Tyle, że w Internecie sprzedaje strony www, oczywiście nie w sensie dosłownym, ale ma je czynić bardziej popularnymi. Sprawa przedstawia się tak, że do reklamowania stron wykorzystywane są presell page, czyli potocznie znane wszystkim jako precle, artykuły z linkami. Linki i jeszcze raz linki, one są najważniejsze w precelku. Czemu najważniejsze? Otóż linki w treści precla przenoszą na reklamowaną przez precla stronę.
Precle są prostymi artykułami, muszą mieć 1000 znaków i być związane tematycznie ze słowami, które muszą się w nich znaleźć, bo inaczej precel był by bezużyteczny dla osoby, która je zamawia. Precelek powinien mieć jakiś chwytliwy tytuł, a poza tym trzeba go podzielić na trzy akapity.
Precle obecnie piszę wiele osób, ponieważ nie ma nic trudne w ich stworzeniu. No może oprócz tego, że czasami już naprawdę brak jest na nie pomysłów