Mazury stały się miejscem, do którego Polacy przyjeżdżają najczęściej, aby wypocząć. A to wszystko za sprawą Krainy Wielkich Jezior, otaczających zewsząd lasów i możliwości obcowania z naturą. W połączeniu z luksusowym hotelem, który w swojej ofercie proponuje zabiegi SPA, miejsce wypoczynku staje się naszym azylem.

Zalesie Mazury w Barczewie – SPA zawiera w swojej ofercie Krainę Relaksu, na którą składają się m.in. łaźnie ziołowo-parowe, caldarium, wanny jacuzzi czy piaszczystą plaże relaksacyjną, która jest czynna przez cały rok. Oprócz tego możemy wybrać się na masaże, zabiegi odchudzające, kąpiele odżywcze czy rytuały na twarz i ciało. Sam hotel położony jest w sercu Warmii i Mazur, w ekologicznej strefie z prywatną plażą nad jeziorem Orzyc Wielki, w lesie sosnowo-świerkowym. Jest to idealne miejsce na spędzenie rodzinnego urlopu. Dla dzieci zostały przygotowane różnorodne atrakcje.

Hotel Mazurski Raj w Ruciane Nida – to niezwykły hotel na Mazurach, więcej dowiemy się na www.mazurskiraj.pl, oferujący w swoim salonie SPA naprawdę wiele, a przede wszystkim mocno zróżnicowanych zabiegów oraz masaży, kojąco wpływających na nasze samopoczucie. Dzięki zabiegom w Mazurskim Raju odzyskamy niezbędną na codzień pozytywną energię. W ofercie znajdziemy niezwykle tajemnicze zabiegi, jak: Udvarhana Zew Indii, Ratnaabhyanga czy Misy Tybetańskie.

Hotel Bartis w Bartoszycach – w Centrum SPA znajdziemy basen rekreacyjny z przeciwprądami i wodospadem, jacuzzi z hydromasażem, saunę suchą, łaźnie parową, salę fitness oraz gabinet masażu. Hotel zachowany jest w rzymskim stylu, co pomoże nam się oderwać od szarej rzeczywistości. W każdy weekend Hotel Bartis zaprasza na rozrywkową zabawę, więc z pewności w tym miejscu nikomu nie będzie doskwierała nuda.

Hotel Willa Port w Ostródzie – zabiegi SPA wpisują się w ideę harmonii człowieka z naturą. Jako jedyne na Mazurach posiada basen solankowy z przeciwprądem, w którym kąpiel ma dobroczynne właściwości dla naszej skóry. Oprócz tego, mamy dostęp do sauny fińskiej i wanny jacuzzi. SPA oferuje również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej tj. liposukcja laserowa, makijaż permanentny czy zabiegi kwasem hialuronowym. Hotel znajduje się blisko jeziora i dysponuje luksusowymi pokojami.

Hotel Ventus w Gołdapi – centrum SPA zostało stworzone w sąsiedztwie tężni solankowych i pijalni wód mineralnych. W tym miejscu możemy odbyć zabiegi anty-age na twarz i ciało, a także odkryć lecznicze działanie borowiny, której złoża znajdują się w pobliskiej Niedrzwicy. Niedaleko hotelu znajdziemy plaże ze strzeżonym kąpieliskiem, wypożyczalnie sprzętu wodnego oraz korty tenisowe.

Hotel SPA Wojciech w Augustowie – nazwa SPA pochodzi z języka łacińskiego i oznacza Sanus Per Aquam, czyli zdrowie przez wodę. To właśnie woda gra tutaj pierwsze skrzypce. W ofercie znajduje się basen z masażami wodnymi, sauna sucho-parowa, solarium, gabinet kosmetyczny oraz salon masażu. Hotel znajduje się siedem kilometrów od centrum Augustowa, w sercu Puszczy Augustowskiej. W otoczeniu hotelu zlokalizowane jest jezioro Białe oraz Staw Wojciech.

Hotel SPA Srebrny Dzwon w Kadynach – miejsce łączące ze sobą tradycje i smaki orientu. Każdy gość obsługiwany jest indywidualnie, a zabiegi są dopasowane do potrzeb klienta. SPA oferuje zabiegi na ciało, twarz, dłonie i stopy, kąpiele SPA, masaże, zabiegi aparaturą oraz kosmetyka twarzy. Hotel gwarantuje wiele sportowych atrakcji tj. skoki spadochronowe czy szkołę windsurfingu.