Informacje

Reklama w sieci za pomocą precli

Strony www, jak każdy towar w dzisiejszym świecie niewątpliwie również wymagają reklamowania. Tyle, że ze stronami www jest ten problem, że one nie są tak namacalne jak inne produkty. Marketing stron internetowych ma więc ograniczone narzędzia, ale jak to marketing i tak sobie jakoś poradzi nawet z tym co ma do dyspozycji.

 

Precle (presell pages), czyli artykuły z linaki, są narzędziem powszechnie obecnie wykorzystywanym w reklamowaniu stron, a także w ich pozycjonowaniu. Linki w treści precla przenoszą osobę czytającą na reklamowaną stroną i czy chce tego czy też nie w jakiś sposób musi ją zauważyć. Być może rzuci mu się w oczy i poczuje chęć głębszego jej obejrzenia. Na taką właśnie reakcję liczą właściciele stron.

 

Precle są więc niesłychanie pożyteczne. Szczególnie właśnie przy reklamie. Bez nich sprawa nie była by już taka prosta, a reklamowanie czyniłoby duże spustoszenia w kieszeniach właścicieli stron, ponieważ umieszczanie reklam własnej strony na innych jest dość drogą inwestycją i nie każdego na nią stać.

VN:D [1.9.22_1171]
Oceny: 4.0/10 (1 głos )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)
Reklama w sieci za pomocą precli, 4.0 out of 10 based on 1 rating