600 złotych to budżet, dzięki któremu możesz szukać flagowych przedstawicieli segmentu średniego. Mimo że do klasy wyższej jeszcze daleko, to smartfony z tej półki charakteryzują się bardzo dobrą relację ceny do wydajności i wartości stylistycznych, jakich możesz oczekiwać. Za jakimi modelami powinieneś się rozejrzeć? Rzuć okiem na nasze zestawienie.

TOP smartfony średniego segmentu do 600 złotych

Asus ZenFone GO

Asus ZenFone

Asus ZenFone GO to według naszego zespołu redakcyjnego najciekawszy smartfon na jakiego możesz sobie pozwolić do kwoty 600 złotych. ZenFone Go powinniśmy pochwalić przede wszystkim na niepowtarzalny design, 2 GB pamięci RAM oraz 16 GB na pliki muzyczne, zdjęcia i aplikacje, a to w tym segmencie wcale nie jest takie oczywiste. Poza tym warto wspomnieć, że Asus ZenFone GO wyposażono w szybki procesor z 4 rdzeniami (zegar na poziomie 1.30 GHz) oraz najnowszy system Android w wersji 5.1.

Użytkownicy chwalą ZenFone’a GO także za intuicyjny interfejs, pojemną baterię, moduł Dual SIM oraz wysokiej klasy aparat fotograficzny.

Alcatel OneTouch Go

Mimo że Alcatel nie podbił polskiego rynku swoimi smartfonami, OneTouch GO wydaje się całkiem ciekawą konstrukcją. Smartfona wyposażono w czterordzeniowy procesor Snapdragon 410, który pracuje z częstotliwością 1.2 GHz, 8 GB przestrzeni dyskowej dla użytkownika oraz 1 GB pamięci operacyjnej RAM. Poza tym jako użytkownik możesz liczyć na wysokiej klasy wyświetlacz 720p oraz dwa aparaty fotograficzne – 8 i 5 Mpix odpowiednio na tylnym i przednim panelu.

HTC Desire 620G

Wysokiej klasy 8-megapikselowy aparat fotograficzny, 8 GB przestrzeni dyskowej na aplikacje i mocny, ośmiordzeniowy procesor z zegarem 1,7 GHz to tylko 3 z przynajmniej 10 powodów, dla których HTC Desire 620G * trafił do naszego zestawienia.

Desire 620G może pochwalić się także charakterystyczną nakładką graficzną Sense, dzięki której Andorid wygląda po prostu inaczej od tego, co jest dostępne na rynku.

Licz się jednak, że HTC Deisre 620G debiutował na rynku kilka lat temu i w swojej wejściowej konfiguracji pudełkowej znajdziesz w nim Androida 4.4 KitKat.

Sony Xperia E4G

Xperia E4G to dobry wybór, jeśli stawiasz na klasykę i sprawdzone rozwiązania. Co prawda także i tutaj znajdziesz Androida 4.4 KitKat, ale w zamian spodziewaj się nieprzeciętnej wydajności w nawet wymagających aplikacjach – na pokładzie znajdziesz m.in. 4-rdzeniowy procesor, 1 GB RAM oraz wydajny układ graficzny ARM Mali-T760.

Xperię E4G należy pochwalić także za czytelny wyświetlacz, świetny sterownik dźwięku, pojemną barierę oraz solidne spasowanie obudowy (sam materiał z jakiego została wykonana jest także odporny na zarysowania i inne uszkodzenia mechaniczne).

* Więcej na: http://strefaetui.pl/etui-pokrowiec-do-smartfona-htc