To nieprawda, że żeby zainteresować kobietę sobą musisz być właścicielem willi w Los Angeles, a do biura dojeżdżać najnowszym BMW serii 7 w M pakiecie. Wystarczy, że będziesz zachowywał się swobodnie i wyglądał schludnie. To wszystko.

Trochę ogłady w szafie zrobi z ciebie faceta

męska dłoń

Nawet jeśli pracujesz w korporacji na stanowisku szefa działu reklamy, a na co dzień nie musisz wciskać się w garnitur typu Slim, na wieczorne spotkanie z kobietą wypadałoby założyć jednak coś bardziej stosownego. Tenisówki, wytarte na kolanach spodnie i biały T-shirt mogą okazać się niewystarczające. Uwierz w to, co tutaj napisaliśmy.

Odsuń od siebie dotychczasowe przyzwyczajenia

Zegarka nie zapina się na mankiecie

Zdziwiony? To niedobrze. Zapamiętaj sobie, że tarcza zegarka powinna być schowana pod mankietem. Nadmierne eksponowanie męskiej biżuterii będzie powodem, dla którego kobieta będzie miała cię za pozera i kogoś, kto musi leczyć swoje kompleksy kosztownymi zabawkami.

A jeśli już jesteśmy przy zegarku, to najlepiej gdyby ten był zapinany na skórzanym pasku – masywna, stalowa klamra nie pasuje do formalnych stylizacji.

Nie pozwól, aby zobaczyła twoje białe skarpetki

Para białych skarpetek przekreśli każdy, nawet najbardziej romantyczny wieczór, dlatego trzymaj się od tego pomysłu z daleka. Jeśli nie potrafisz znaleźć nic, co wpisywałoby się w twoje oczekiwania, zawsze możesz kupić coś w kolorze – złamiesz w ten sposób stylizację tworząc charakterystyczny kontrast. Rzuć okiem na modne skarpetki modneskarpetki.pl i popularne serie Nanushki oraz Happy Socks.

Chyba poradzisz sobie z prasowaniem koszuli, prawda?

Mamy nadzieję, że codzienne prasowanie koszuli nie sprawia ci większych trudności i zanim wyjdziesz na spotkanie upewnisz się, co z mankietami, kołnierzykiem i kieszonką, w jakiej nosisz poszetkę. Jeśli widzicie się po raz pierwszy – na spotkanie weź najładniejszą koszulę slim, jaką masz. Te zwykłe zostaw do pracy.

Spodnie z obniżonym stanem oddaj młodszemu bratu

W pewnym wieku noszenie dresów i spodni z obniżonym stanem jest po prostu nie na miejscu. Podobnie rzecz ma się ze wszystkimi za dużymi o dwa rozmiary bluzami z kapturami i czapkami, których płaskie daszki zasłaniają ci całą głowę.

Złoty wisior zostaw w domu

Naprawdę sądzisz, że jeśli obrzucisz się złotem, to zaimponujesz kobiecie? Niedoczekanie twoje. Odpuść sobie pomysł z masywnymi wisiorami, które wyrzucasz na koszulę, bo jeśli nie ona, to ktoś na ulicy wytknie cię palcem, a tego chyba nie chcesz. Mamy rację?