Informacje

Wycieczki organizowane z Przemyśla?

Przemyśl jest miastem, które zlokalizowane jest na podkarpaciu. To właśnie z tego miasta najwięcej wycieczek realizowanych jest na Ukrainę do Lwowa. W Przemyślu znajdziemy wiele profesjonalnych biur podróży, które co tydzień realizują wycieczki z przewodnikiem. Dzięki profesjonalnemu przewodnikowi jesteśmy w stanie wyciągnąć jak najwięcej informacji odbytej wycieczki, oraz zobaczyć najwięcej Ciekawych miejsc.

Wycieczki z biura podróży przeznaczone są dla wszystkich, zwłaszcza dla osób które nie czują się zbyt dobrze w podróży własnym środkiem transportu. To także bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które chcą dowiedzieć się wiele rzetelnych i historycznych wiadomości w języku Polskim na temat odwiedzanych miejsc.

wycieczki do lwowa z przemyśla

Z Przemyśla do Lwowa jest około 100 km. Podróż autokarem trwa maksymalnie 1,5 – 2 godzin, chyba że odwiedzane są dodatkowe miejsca, które znajdują się po drodze, wtedy dojazd o Rynku we Lwowie może znacznie się wydłużyć.

Troszkę informacji

Wycieczki organizowane są na różne ilości dni, tak aby każdy mógł dostosować swój wolny czas do czasu trwania wycieczki. W najkrótszych wycieczkach odwiedzane są tylko najważniejsze miejsca. Każda wycieczka z biurem podróży rozpoczyna się od Rynku, który podobny jest układem do Warszawskiego i Wrocławskiego rynku. W pierwszej kolejności cała wycieczka meldowana jest w Hotelu na rynku, gdzie otrzymują czas na rozpakowanie się. Następnie wszyscy udają się do na obiad do regionalnej restauracji, aby skosztować regionalnych dań i nabrać siły do zwiedzania.

Wycieczka swoje pierwsze kroki kieruje w ważne miejsca na rynku lub te oddalone najbliżej. Pierwszymi miejscami, które zwiedzamy są Ratusz, Opera, pomnik Adama Mickiewicza czy Uniwersytet Lwowski.

Lviv Guide

Lwów to miasto pełne architektury sakralnej, gdzie znajdziemy ponad 30 kościołów wykonanych w różnych stylach, około 10 cerkwie, a także około 30 Synagogi. Miasto jest także pełne architektury świeckiej tj. Pałace, Kamienice, Muzea i inne. W trakcie wycieczek, zobaczymy także cmentarze, parki, oraz wiele rzeźb, pomników i innych twórczości wielu Architektów tj. Józef Awin, Jan Bagieński, Ludwik Baldwin-Ramułt, Jakub Bałłaban, Piotr Barbon, Bronisław Bauer, Karol Bauer, Andrzej Bemer.

Jeżeli szukasz więcej informacji na temat wycieczek do Lwowa, to koniecznie odwiedź wyszukiwarkę google, która pomoże Ci w zdobyciu pełnej listy firm oferujących wycieczki z Przemyśla. Dzięki czemu będziesz mógł wybrać dla siebie najbardziej korzystną ofertę, która pozwoli zwiedzić Ci najwięcej Ciekawych miejsc na Ukrainie.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 10.0/10 (1 głos )
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: +1 (z 1 głos)
Wycieczki organizowane z Przemyśla?, 10.0 out of 10 based on 1 rating