Kraków jako jedno z najszybciej rozwijających się miast w naszym kraju ma do zaoferowania dużą liczbę mieszkań.  Inwestorzy zarówno krajowi jak i zagraniczni poszukują nowych, bardziej atrakcyjnych rozwiązań architektonicznych. Powstają osiedla, które zupełnie odbiegają koncepcją od bloków za czasów PRL-u.

Tarasy stawiane są w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach Krakowa – okolice Wawelu, Wisły oraz Starego Miasta, gdzie pomimo ścisłego centrum można odpocząć w ciszy i w spokoju. W budownictwie stosuje się najbardziej nowoczesne rozwiązania architektoniczne – przeszklone budynki, izolacja podłóg, która chroni przed utratą ciepła, elektroniczne bramy i podziemne parkingi. Innowacyjne koncepcje przyciągają wzrok i wzbudzają podziw. Z każdego balkonu rozciąga się widok na panoramę miasta.

Jednym ze zrealizowanych projektów są Wiślane Tarasy usytuowane w dzielnicy Grzegórzki. Lokalizacja jest bardzo dobra – blisko do ogrodu botanicznego, do Galerii i na Kazimierz. W skład całego kompleksu wchodzi zielona przestrzeń i budynki – mieszkalne oraz użytkowe np.pod biuro. Na całym obszarze działa 24h na dobę zainstalowany monitoring. Dla osób aktywnych stworzono trasy rowerowe oraz otworzono fitness.

W ofercie znajdują się również apartamentowce na zamówienie. Wola Justowska to miejsce gdzie postawiono już dwa z nich. Na stronie producenta podane są dokładne dane odnośnie budynków – wykończenia, rodzaje materiałów używanych przy produkcji, dodatkowe wyposażenia itp. Każdy zainteresowany realizacją takiego projektu może zamówić wizualizację swoich przyszłych „4 kątów”.

Tarasy Verony, Salwator, osiedle Ogrodniczamieszkania realizowane przez firmę Salwator i wiele innych „osiedli” to zespoły budynków oferujących wygodę i komfort mieszkania. Większość z nich jest jeszcze w trakcie realizacji a już zostały sprzedane! Zainteresowanie innowacyjnymi przedsięwzięciami dalej rośnie. Co więcej, chętnych na kolejne lokale nie brakuje.